Relaks w spa - pakiety

Sprawdź ofertę pakietów SPA

Dostępne pakiety SPA

Read more +04 stycznia 2019 By grzegorz in Pakiety, SPA

Głębokie Odprężenie

Czas odpocząć od dnia codziennego, odprężyć się, zregenerować swój organizm i odzyskać siły witalne.
Read more +02 listopada 2017 By grzegorz in Pakiety, SPA, Wyróżnione

Kobiety w Spa

1 godzina w Strefie Mokrej Spa Talerz owoców (3 rodzaje owoców) Koktajl owocowy lub gorąca czekolada (do wyboru) (x2) Masaż relaksacyjny częściowy pleców (x2) Masaż twarzy i dekoltu z kremem (x2) Woda z lodem i cytryną oraz ręczniki w Strefie Mokrej Spa – gratis cena 260zł / 2 osoby.
Read more +31 października 2017 By grzegorz in Pakiety, SPA

Pakiet dla Zakochanych

Romantyczny pakiet SPA dla Dwojga wraz z kolacją w naszej restauracji. W ofercie dla Par: 1 godzina w Strefie Mokrej SPA, masaż częściowy relaksacyjny pleców (2x 30 minut), koktajl owocowy, na zakończenie pobytu kolacja w restauracji (danie dnia, sok lub woda do wyboru), woda z lodem i ręczniki w Strefie Mokrej SPA gratis.
Read more +31 października 2017 By grzegorz in Pakiety, SPA

Relaks w Pojedynkę

Pakiet dla osób, które pragną zrobić coś dla siebie, wypocząć, nabrać dystansu, poczuć się pięknie i młodo. Pakiet dostępny również w formie prezentu. W pakiecie: 1 godzina w Strefie Mokrej SPA, talerz owoców (3 rodzaje owoców), koktajl owocowy, masaż relaksacyjny z peelingiem i maską algową na twarz (90 min), woda z lodem i cytryną oraz
Read more +25 października 2017 By grzegorz in SPA

Pakiet integracyjny

Limity określają uczestnicy  Super oferta integracyjna. Godzinny pobyt w Strefie mokrej SPA + poczęstunek (przekąski na zimno – w tym deska wędlin, koreczki; lampka wina, soki, woda, puchar owoców) w cenie od 55,00 zł za osobę. 4-5 osób: 75,00 zł / osoba 6-8 osób: 55,00 zł / osoba
Read more +22 kwietnia 2017 By grzegorz in Oferty specjalne, Pakiety, SPA

Romantyczny pobyt: We dwoje

Dla wszystkich zakochanych i tych, którzy zamierzają się jeszcze zakochać przygotowaliśmy ofertę na romantyczny pobyt "We dwoje”.

Gabinet Masażu Szyszko jest czynny codziennie w godzinach 14:00 - 22:00. Informujemy, że strefa mokra spa jest ogólnodostępna (nie jest dostępna na wyłączność).

Dowiedz się więcej

Uzyskaj dodatkowe informacje na temat Centrum SPA, siłowni oraz gabinetu masażu.

TOP