Dzień Kobiet w Hotelu Szyszko***

8 marca odbył się w naszym Hotelu*** wyjątkowy event z okazji kobiecego święta – Podaruj sobie czas – Dzień Kobiet w Hotelu Szyszko. Ideą wydarzenia było zrzeszenie w jednym miejscu wielu przedsiębiorczych kobiet z naszego miasta, które prowadzą różnorodne działalności, a ze swoją ofertą pragną trafić do szerokiego kobiecego grona. Chcieliśmy docenić i zaprezentować Ich produkty i usługi, przy okazji proponując naszym Gościom mile spędzony czas z oprawą muzyczną oraz kulinarną. Naszym celem było podarowanie kobietom wieczoru pełnego wytchnienia, integracji z innymi kobietami oraz zmotywowanie do dbania o swój dobrostan.

Na nasze zaproszenie odpowiedziało tak wiele podmiotów, że rozmach wydarzenia przerósł ostatecznie nasze najśmielsze oczekiwania. Partnerkami wydarzenia były kobiety z branży Beauty (makijaże, pielęgnacja twarzy, włosy, paznokcie, medycyna estetyczna, kosmetyki), właścicielki butików z ubraniami, bielizną, modą ślubną, brafitterka, propagatorki zdrowego żywienia, kompleksowo skomponowanej diety, właścicielka studia ruchu z szeroką ofertą zajęć fitness, artystki rękodzieła, malarstwa, ręcznie robionej biżuterii, świec sojowych i cukiernictwa. Wieczór zainaugurował koncert relaksacyjny na misach kryształowych.

Podczas wydarzenia nasza masażystka prezentowała ofertę hotelowej strefy SPA i zapraszała na masaże dłoni oraz polecała kosmetyki naszej partnerskiej marki w SPA – kosmetyków naturalnych Organique.

Najbardziej wzruszyła nas jednak frekwencja Gościń podczas wydarzenia. Szacujemy, że było z nami ponad 200 osób, które swoją dobrą energią, radością i chęcią integracji stworzyły niepowtarzalną atmosferę tego debiutanckiego Dnia Kobiet w Hotelu Szyszko. To był po prostu wyjątkowo magiczny wieczór! Bardzo pragniemy powtórzyć go za rok.

Z uwagi na dramatyczną sytuację naszych sąsiadów Ukraińców, którzy walczą z agresorem, nie mogliśmy tego dnia pozostać obojętni na te wydarzenia. Przygotowaliśmy przypinki w kolorach ukraińskiej flagi oraz zaprosiliśmy wolontariuszki ze Związku Ukraińców w Suwałkach, które zbierały datki dla potrzebujących.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację: naszemu zespołowi, który ciężko pracował, by to wydarzenie mogło się odbyć, naszym niesamowitym Partnerkom oraz wszystkim Kobietom, które były z nami tego dnia.

Partnerki wydarzenia:

Kwiaciarnia Cuda Wianki
Libeluna Butik
Forever – ALOE VERA
Centrum Dietetyczne Naturhouse Suwałki
Nicola Dulińska Nu Skin
Biuściasty Zakątek Salon bielizny i brafittingu
Agnieszka Kuskowska Fotografia
Tararira
Olga Wielogórska malarstwo rzeźba
She Kosmetologia Estetyczna
Rękodzielnia STYK
ORGANIQUE
MARY KAY Magdalena Skomska
Boho Torty
Suska Arts
Studio Wizerunku Barwicka
Kraina Urody Studio
Salon ELITA Maria Myszkowska
Hair Spa Suwałki
Emilia Kobryś Instytut Makijażu
Nove Studio
Klinika Medycyny Estetycznej i Modelowania Sylwetki Endermology Center
Zalas Wracam: marcowy weekend w towarzystwie Fajnych Babeczek w sercu Suwalszczyzny
BŁOGOstan Kamila Kolter
Cinema Lumiere Prezentuje
Zielona Mama
Salon Ślubny MONIA
Kwiaciarnia Zielony Zakątek Suwałki
Desusy.pl
Jak tu pachnie
Em Soutache biżuteria autorska

Patronat medialny:
Niebywałe Suwałki