POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY

22-24 listopada 2019 r.

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY

To ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Najbliższa edycja akcji planowana jest na 22 - 24 listopada 2019 r. i Hotel Szyszko*** również bierze w niej udział.

Lubisz weekendowe wyjazdy?

Dzięki akcji skorzystasz z setek atrakcji turystycznych w wyjątkowych cenach – niższych aż o 50%. Akcja jest dla każdego, wystarczy zarezerwować ofertę.* Podróżuj po Polsce i odkrywaj piękno naszego kraju również w niskim sezonie! Aby skorzystać z promocji WEEKEND ZA PÓŁ CENY należy przy rezerwacji noclegu powołać się na powyższą ofertę. Ilość pokoi w promocji jest ograniczona.

Ogólnopolską akcję POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY zainicjowało Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

* Za realizację usługi zgodnie z warunkami wskazanymi w ofercie odpowiadają bezpośrednio Partnerzy Akcji. Witryna www.polskazobaczwiecej.pl nie prezentuje treści poszczególnych ofert, a jedynie przekierowuje do ich witryn.

TOP
Translate