Sprawdź najnowsze oferty specjalne

Najnowsze pakiety pobytowe oraz oferty specjalne promocje Hotelu Szyszko*** w Suwałkach

Bal Walentynkowy

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Zakochanych. W ten wyjątkowy dzień zapraszamy na cudowny bal. W programie: – taneczna muzyka na żywo: Nocny Patrol, The Dance, Trio, Mirosław Szyszko i przyjaciele, – konkursy z nagrodami, – wyśmienite menu przygotowane specjalnie na tę okazję.

Pobyt Walentynkowy 2019

Niezwykłe Walentynki w magicznym nastroju Wyjątkowe pełne miłości chwile można spędzić korzystając z pobytu połączonego z niepowtarzalnym cudownym Balem Walentynkowym z muzyką na żywo oraz atrakcyjnymi nagrodami. 2 noclegi w terminie od 15 lutego 2019r. do 17 lutego 2019r.

IV Bal Przedsiębiorcy

Izba Przemysłowo-Gospodarcza w Suwałkach ma zaszczyt zaprosić na IV Bal Przedsiębiorcy, który odbędzie się 23 lutego 2019 r. o godzinie 20.00 w Hotelu Szyszko*** przy ul. Innowacyjnej 3 w Suwałkach.

Biznesowe podróże – stała cena

Nasza specjalna oferta gwarantuje Państwu odpowiednie zaplecze do pracy i  komfort wypoczynku na Suwalszczyźnie. Oferujemy obiadokolacje w specjalnie obniżonych cenach oraz 10% rabatu na wszystkie dania serwowane w Restauracji. Do dyspozycji Gości siłownia 24/ 7.

Romantyczny pobyt: We dwoje

Miłość jest jednym z najsilniejszych uczuć, którym darzymy drugiego człowieka. Każda jej odmiana ma zupełnie inny charakter, jednak z ogromną starannością trzeba ją pielęgnować by z czasem nie wygasła. Dla wszystkich zakochanych i tych, którzy zamierzają się jeszcze zakochać przygotowaliśmy ofertę na romantyczny pobyt „We dwoje”. Przestronny apartament, łoże wyścielone płatkami róż i romantyczna kolacja

Rocznica ślubu

Pobyt z okazji Rocznicy Ślubu Rocznica Ślubu to ważny dzień w życiu każdej pary. Warto zatem pomyśleć o wyjątkowym prezencie dla drugiej połowy lub znajomych. W ramach oferty proponujemy romantyczną kolację przy świecach, nocleg w komfortowym pokoju, masaże oraz pobyt w strefie SPA. W OFERCIE: romantyczna kolacja przy świecach, 2h w strefie SPA z butelką
Bilety do kina Cinema Lumiere w Suwałki Plaza w stałych cenach! Porównaj ceny ze standardowymi i skorzystaj już dziś! Zainteresowani Klienci mogą zakupić specjalne zniżkowe bilety na wszystkie seanse filmowe w recepcji hotelu. Teraz za dowolny film 2D zapłacisz 16 zł, zaś 3D jedynie 18 zł.
Do góry