Automatyczny barman na Twojej imprezie

BARMIX - czyli automat do robienia drinków.

To absolutna nowość na rynku. Błyskawicznie przygotowuje drinki, pasuje do każdego typu imprezy i co najważniejsze dostępny jest w przystępnej cenie. Profesjonalnie przygotowane koktajle oczarują nie jedną osobę oraz stworzą niezapomniany wieczór. Reasumując Barmix jest urządzeniem zaprojektowanym z myślą o szybkim przygotowaniu pysznych drinków dla Państwa Gości na imprezie.

Czas jaki jest potrzebny do przygotowania drinka to tylko kilka sekund, co oznacza brak kolejek.  To nowość na rynku, która zaskoczy Gości i umili wieczór.

Wystarczy ustawić szklankę w wyznaczonym miejscu, wybrać numer drinka na klawiaturze i cieszyć się swoim drinkiem. Do zaoferowania mamy kilka odmiennych menu, które zapewnią niezapomniane doznania smakowo-wizualne.

Zobacz film

Wybierz opcję dla Siebie

Oferta Barmix Slim w hotelu - 700,00 zł/ dzień.

  • alkohole, soki, napoje - zapewnia organizator,
  • owoce, lód, słomki, szklanki, obsługę - zapewnia hotel.

Oferta Barmix Max w hotelu - od 1800,00 zł/ 100 osób/ dzień.

  • owoce, lód, soki, napoje, likiery, alkohole, słomki, szklanki, obsługę - zapewnia hotel,
  • cena zależy od rodzaju wybranego menu.

Za indywidualną dopłatą istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu - koszt transportu ponosi Zamawiający.

Zarezerwuj BARMIX już dziś. To świetne rozwiązanie na:

Wesele:

Barman na wesele jest zbyt drogi? A może poszukujecie niestandardowych atrakcji na wesele? Automatyczny barman, czyli Barmix  rozwiąże wszystkie te problemy. Dzięki bardzo dobrej cenie za wynajem barmix’a zaoszczędzicie całkiem niezłą sumę pieniędzy! Nasz automat wykonuje drinki w jedyne kilka sekund. Oczarujcie swoich weselnych gości najnowszą weselną atrakcją.

Wieczór panieński:

Szukacie ciekawych sposobów na spędzenie wieczoru panieńskiego? Lokalne kluby nie oferują za dużo atrakcji a chcecie aby ten wieczór był niezapomniany? Sprawdź naszą ofertę na Barmix i nie czekaj dłużej z decyzją.

Event firmowy:

Nasz automat sprawdzi się równie idealnie na imprezach firmowych. Potrzebujesz wywrzeć dobre wrażenie? Czujesz, że pracownicy są zmęczeni i potrzebują nowej motywacji do działania? Luźne spotkanie, konferencja, czy inna impreza firmowa zostanie umilona rewelacyjnymi drinkami. Zorganizuj imprezę firmową a my zapewniamy profesjonalną obsługę.

Urodziny:

Automat do drinków, to idealna atrakcja na Twoje urodziny. Nie ważne czy jest to osiemnastka, trzydziestka, czy obchodzisz pięćdziesiąte urodziny. Dzięki kilku menu do wyboru, nie będzie problemu z dopasowaniem drinka dla Ciebie lub dla Twoich gości. Nasze drinki nie tylko świetnie smakują, ale także zachwycają swoim wyglądem. Takiej atrakcji jeszcze nikt nie miał, czas na Ciebie. Nie czekaj i zamów już dziś prywatnego barmana na swoje urodziny!

Spotkanie ze znajomymi:

Zastanawiasz się co zrobić, aby zwykłe spotkanie z przyjaciółmi zamienić w niezwykłe, które zapadnie na długo w pamięć? Mamy rozwiązanie! Barmix  z pewnością Ci w tym pomoże, a specjalnie dobrane drinki z automatycznego barmana na pewno umilą i rozkręcą spotkanie. Twoi znajomi będą zachwyceni tą nowością na rynku!

Oferty indywidualne:

Aby wieczór osiągnął wyższy poziom zabawy - zamów Barmix. Będzie to coś zupełnie nowego na Twojej imprezie, oczaruje i zadziwi wszystkich Gości.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami pod numerem tel. +48 605 665 525 lub na adres e-mail: restauracja@hotel-szyszko.pl

TOP });