Konferencyjna przestrzeń

Bogate zaplecze multimedialne w jednej z sal konferencyjnych, ponad 140 miejsc noclegowych w 68 klimatyzowanych pokojach 1,2,3 osobowych pozwala na zorganizowanie nawet kilkudniowej konferencji na najwyższym poziomie. W hotelu znajduje się kilka sal konferencyjnych oraz bankietowych, co pozwoli na dostosowanie oferty do Państwa potrzeb.

Sale konferencyjne

Klimatyzowana sala konferencyjna na 450 osób przy ustawieniu teatralnym z możliwością podziału na mniejsze, bardziej kameralne sale. Wyposażona w kompletny sprzęt konferencyjny:

  • projektor multimedialny
  • ekran projekcyjny
  • nagłośnienie oraz mikrofony
  • dostęp do bezprzewodowego Internetu

Sale bankietowe

Dysponujemy dwiema kameralnymi salami bankietowymi - idealna opcja do kuluarowych spotkań biznesowych (od kilku do 25 gości).

Wykwintna kuchnia sprzyja organizacji przyjęć, bankietów oraz spotkań biznesowych. Poranna oraz popołudniowa przerwa kawowa pozwoli na nawiązanie nowych kontaktów i znajomości w przyjaznej atmosferze. Doskonała kuchnia polska i regionalna z elementami kuchni litewskiej podana w oryginalny sposób pozwoli na uchwycenie idealnego smaku Suwalszczyzny podczas business lunchu.

Przy licznych grupach przewidzieliśmy dodatkowe rabaty na noclegi, które ustalane są indywidualnie.


Hotel Szyszko ***
Innowacyjna 3, 16-400 Suwałki
GPS: 54.082720, 22.939449

Numery telefonów

Tel.+48 87 565 46 46
Tel. kom.+48 504 467 467
Fax.+48 87 565 47 00

Wyślij zapytanie do odpowiedniego działu:

Dział rezerwacji: recepcja@hotel-szyszko.pl
Dział gastronomii: restauracja@hotel-szyszko.pl

Zapytaj o wycenę

Interesuje Cię organizacja konferencji w Hotelu Szyszko ***  - zapytaj o dostępność sal konferencyjnych i cenę. Zadzwoń pod numer +48 605 665 525 lub napisz maila na adres: restauracja@hotel-szyszko.pl.

Sprawdź również:

Hotel Szyszko*** prowadzi współpracę z Parkiem Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach nie tylko w ramach swojego sąsiedztwa, ale także m.in. w ramach Północno-Wschodniego Klastra Edukacji Cyfrowej. W związku z tym klienci Hotelu mają możliwość wynajmu doskonale wyposażonej sali konferencyjnej, mogącej pomieścić 300 osób, której znakomite warunki techniczne podniosą rangę każdego wydarzenia, takiego jak np. spotkania, konferencje, sympozja czy też seminaria.

Rekomendujemy Państwu:
salę konferencyjną na 300 osób (Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach).

Sala konferencyjna wyposażona jest w dwa rzutniki multimedialne Full HD pracujące razem lub osobno w profesjonalnym systemie zapewniającym szereg udogodnień jak chociażby podgląd na dodatkowych monitorach dla osób zasiadających w prezydium. System tłumaczeń symultanicznych - wchodzący w skład wyposażenia sali - umożliwi organizację imprez międzynarodowych. Każdy z uczestników ma do dyspozycji zestaw słuchawkowy z możliwością wyboru kanału językowego, a w pomieszczeniach technicznych znajdują się trzy – wyciszone akustycznie – kabiny tłumaczy.

Dodatkowo uzupełnieniem sali są dwa pomieszczenia biznesowe (za lustrem weneckim), w których mogą odbywać się – towarzyszące konferencji – spotkania. Dopełnieniem obiektu jest zamontowany system audio pozwalający zarządzać dźwiękiem i nadawać komunikaty w pomieszczeniach przyległych (foyer). W standardzie do dyspozycji oddajemy mikrofony bezprzewodowe.

Posiadamy wszelkie udogodnienia i rozwiązania jakimi cechują się profesjonalne centra konferencyjne.

TOP });