Imprezy integracyjne

kompleksowe rozwiązania

Idealne warunki na imprezę

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji wszelkiego rodzaju imprez firmowych. Aranżujemy zarówno spotkania kameralne jak i imprezy masowe. Realizowane przez Nas przedsięwzięcia wyróżniają się kreatywnością i profesjonalizmem. Tworzymy odpowiednie warunki, które budują pozytywne relacje pomiędzy pracownikami, zwiększą skuteczność komunikacji i wpłyną na przyjazną atmosferę w pracy.

Zachęcając do współpracy proponujemy:

  • wynajęcie Sali (balowej – do 300 osób, klubowej – do 80 osób, bankietowej – do 16 osób),
  • oprawę muzyczną w wykonaniu zespołu lub DJ’a,
  • obsługę kelnerską,
  • wyborne menu hotelowej Restauracji.

 

Dzięki bezpośredniej współpracy z rzetelnymi partnerami z branży rozrywkowej oferujemy szeroki wybór imprez tematycznych (Hawai Party, Casino, Teleturnieje i wiele innych), które dzięki odpowiedniej scenografii wprowadzą unikalny klimat. Realizujemy zamówienia zgodnie z życzeniami Klienta i wspieramy je własnymi pomysłami. Szczegóły imprez ustalane i wyceniane są indywidualnie, dlatego też zapraszamy do kontaktu.

 

Cena wynajmu sali: od 70,00 zł/osoba

Spotkajmy się i omówmy szczegóły

Chętnie umówimy się na spotkanie, w trakcie którego oprowadzimy zainteresowanych po Hotelu, omówimy szczegółowo menu oraz pozostałe kwestie organizacyjne. W przypadku dodatkowych pytań lub rezerwacji prosimy o kontakt pod wskazane numery telefonów lub pod numer bezpośredni 605 665 525. Pozostaję do Państwa dyspozycji i serdecznie zapraszam do współpracy - Agnieszka Makowska.

TOP
Translate