Sprawdź najnowsze oferty specjalne

Najnowsze pakiety pobytowe oraz oferty specjalne promocje Hotelu Szyszko*** w Suwałkach

Walentynki w Hotelu Szyszko

Któż z nas nie jest już zmęczony brakiem rozrywek, które zaserwował nam lockdown? Nawet Państwo nie wiecie, jak bardzo cieszymy się, że od piątku możemy otworzyć Wam nasze hotelowe drzwi! W związku ze zbliżającymi się Walentynkami, przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę, dzięki której będziecie mogli wyjść z domu i spędzić miłe chwile z ukochaną osobą.

Catering walentynkowy

Już niedługo najbardziej romantyczny dzień w roku. Miło byłoby spędzić go przy wyśmienitej kolacji, której nie będziecie Państwo musieli przygotowywać sami. Wszystko, co najsmaczniejsze, dojedzie do Państwa z Hotelu Szyszko! Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z naszej walentynkowej oferty cateringu!

Catering sylwestrowy

Co roku Hotel Szyszko organizuje wielki bal sylwestrowy, podczas którego około 300 gości w niezwykłej atmosferze żegna stary i wita nowy rok. Jak dobrze wiemy, tegoroczny sylwester będzie zupełnie inny. Ze względu na wprowadzone obostrzenia, nie przygotowujemy się do hucznego balu. Jednak nie zapominamy o naszych Klientach! Z myślą o Was przygotowaliśmy specjalną ofertę cateringu

Catering świąteczny

Czy zastanawialiście się Państwo jak ułatwić sobie życie na święta? Wystarczy skorzystać z naszej oferty cateringu świątecznego! Znajdziecie w nim menu oparte na tradycyjnych daniach kuchni polskiej! Z przyjemnością wyręczymy Państwa w przygotowaniach do świąt! Zamówienia można składać do 22 grudnia. Odbiór dań nastąpi w dniu 24 grudnia w godzinach 10:00-13:00. Zadzwoń 605 66 55

Rodzinnie na Suwalszczyźnie

Jesień ze swoimi kolorami i długimi wieczorami, to idealny moment na rodziny odpoczynek i odrobinę spokoju w rodzinnym gronie. Zapraszamy Państwa na dwudniowy pobyt na Suwalszczyźnie.
Tagged under: , ,
TOP